Ballina arrow Libri i Vizitorėve
Shiko Librin
Shenimi 120 - 127 nga 127 shenime ====> Shkruaj nė Libėr <====
Emri Mesazhi
Azemi
Linz
Postuar: Donnerstag, 08 November 2012 19:37 Kjo adresė e-mail-i ėshtė e mbrojtur nga spam bots, duhet tė aktivizoni Java skriptet pėr tė parė atė Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
Es Salam Alejkum.
Vet fakti se pėr keto informacione tė bollshme qė i reflekton kjo faqe ėshtė harxhuar mund dhe kohė tė vėllezerve tanė nga Ju, mjafton qė t“Ju falėnderoj dhe t“Ju pėrgėzoj pėr tė. Njėherit lus All-llahun s.v.t. qė sajuesit dhe atyre qė kontribojnė nė kėtė rrugė tu dhuroj ide dhe njhuri dhe vullnet edhe mė tė madhė pėr tė ardhmen.
Ve Alejkum Salam.

Azemi nga Linzi.
  VotoVotoVotoVotoVoto
Murat
Graz
Postuar: Sonntag, 20 Mai 2012 13:21 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:11.0) Gecko/20100101 Firefox/11.0
Shume faqe e bukur , respekt per welsin Tongue
  VotoVotoVotoVotoVoto
Negjat

Postuar: Mittwoch, 04 Januar 2012 02:05 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0
selamun alejkum vllezer dhe motra

webfaqja eshte shume e bukur respekt per welsin, shum profesionale dhe shum material i duhur qe te jep mesim mbi fene islame

ju pershendes shume...
vazhdoni keshtu
  VotoVotoVotoVotoVoto
cracker-aleini
MACEDONIA
Postuar: Sonntag, 01 Januar 2012 17:51 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0
Urime per ket webfaqe te bukur shum webfaqe e mir edhe ne shikim te par gjitha i sheh Tongue
tung
  VotoVotoVotoVotoVoto
Dati

Postuar: Sonntag, 01 Januar 2012 17:47 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0
shum faqe e bukur
  VotoVotoVotoVotoVoto
Mahmut
linz
Postuar: Sonntag, 01 Januar 2012 17:44 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0
hiiiii Tongue
  VotoVotoVotoVotoVoto
Administrator
Wels
Postuar: Sonntag, 01 Januar 2012 17:23 Kjo adresė e-mail-i ėshtė e mbrojtur nga spam bots, duhet tė aktivizoni Java skriptet pėr tė parė atė Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0
Selam Alejkum
Vazhdojm me shenime ne librin, Pershendetje Wink
  VotoVotoVotoVotoVoto

<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com