Manifestim pėr ditėlindjen e Profetit Muhammed a.s. 05. Shkurte 2012 PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Administrator   
Mittwoch, 01 Februar 2012
Tė nderuar Vėllezer dhe Motra,

Xhamia "Bashkimi" ju informon se tė diellen me daten 05. Shkurte 2012 prej ores 13:00 nė Volkshaus Auwiesen ėshtė njė Manifestim pėr ditėlindjen e Profetit Muhammed a.s.
 

Jeni te mireseardhur!
Inshallah Allahu xh.sh. ju bekon me gjithė tė mirat

Azhornuar sė fundi ( Mittwoch, 01 Februar 2012 )
 
< I mėparshmi   Tjetri >
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com