Ligjėrata dhe hutbeja e ditės sė Xhuma PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Administrator   
Sonntag, 15 Januar 2012
Tema: "Besimi nė dhe kėnaqėsia me caktimin e All-llahut (xh. sh.)"

Xhamia: "Mesxhid err-Rresul" Nė Wels -Austri

 

 

 


Azhornuar sė fundi ( Sonntag, 15 Januar 2012 )
 
Tjetri >
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com