Ballina arrow Qibla Locator
Qibla Locator (Drejtimi Kibles) PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Administrator   
Donnerstag, 27 Januar 2011
Nuk dini se nga cila anė ėshtė drejtimi i Kible“s (Qabes) nė shtepit apo momentalisht ku ndodheni? Ja pra ky opsion i google’s ju mundėson. Pra me poshtė shkruani Adresėn (rrugėn dhe numrin) kodin postar dhe vendin ku jeni momentalisht.
Azhornuar sė fundi ( Sonntag, 01 Januar 2012 )
 
< I mėparshmi   Tjetri >
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com