Ballina arrow Aktivitete arrow Falja Kurban Bajramit 15.10.2013
Falja Kurban Bajramit 15.10.2013 PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Administrator   
Freitag, 18 Oktober 2013
Pamje nga ligjerata dhe falja e namzit te Kurban Bjaramit sot ne Wels - Xhamia "Mesxhid el-Resul"


 

Azhornuar sė fundi ( Freitag, 18 Oktober 2013 )
 
Tjetri >
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com