LAJMĖRIM HATMJA ( 23.06.2012) PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Administrator   
Freitag, 08 Juni 2012
HATMJA  E KUR’ANIT PĖR VITIN 2012
BASHKĖSIA E SHQIPTARĖVE MUSLIMANE NĖ WELS““MESXHID EL RESUL““
Verein Albanischer Muslime in Wels ““Mesxhid el Resul““
Gutenbergstr. 5  4600 Wels  Tel. 0664/1040366

NJOFTON
TĖ GJITHĖ  SHQIPTARĖT KUDO QĖ JANĖ SE ME DATĖN 23. 06. 2012, ORGANIZOHET MANIFESTIMI I CEREMONISĖ SĖ DUASĖ SĖ HATMES.
NĖ KĖTĖ DUA JANĖ PĖRFSHIRĖ 15 VIJUES TĖ MĖSIM-BESIMIT NGA MEKTEBI I XHAMSIĖ. NĖNTĖ (9) JANĖ NGA GRUPI I TĖ RINJVE DHE 6 NGA GRUPI I TĖ RRITURVE.

 
ORA E MBAJTES 18.00 h
VENDI I MBAJTJES: XHAMIA: “MESXHID EL-RESUL” NĖ WELS 
GUTENBERGSTR.  5     4600  WELS

 

Azhornuar sė fundi ( Freitag, 08 Juni 2012 )
 
< I mėparshmi   Tjetri >
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com