Ballina arrow Aktivitete
Aktivitete

Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
Titulli Autori Hits
Falja Kurban Bajramit 15.10.2013 Administrator 1724
ISLAMI DHE SHQIPTARĖT NĖ AUSTRI Administrator 2421
LAJMĖRIM HATMJA E 6-tė Administrator 1216
TAKIM ME POLICINE E WELSIT Administrator 1347
Edukimi nė Islam - Tribune 16.03.2013 Administrator 1136
Takim me nxenesit dhe nxeneset e shkollave te mesme ne Wels te Austrise. Administrator 1242
Namazi i Bajramit - 26.10.2012 Administrator 1305
Nachmittag der Begegnung 20.10.2012 Administrator 1146
Tag der offenen Tür 11.11.2012 Administrator 1131
LAJMĖRIM HATMJA ( 23.06.2012) Administrator 1359
FESTIVALI I KULTURAVE Administrator 1758
PPROGRAMI I MĖSIM-BESIMIT PĖR FĖMIJĖT Administrator 4792
Raporti i aktiviteteve Administrator 8074
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 13 nga 13
© 2008-2012 Xhamia - Mesxhid El Resul Wels | Xhamia-Wels.Com